Aaierbal
Al maanden kijken mijn kinderen uit om door de modder te banjeren bij de KardingeRun. En ik natuurlijk ook, want vorig jaar was het erg leuk. Samen met een ander gezin doen we op zondagochtend mee aan de FamilieRun.
Warming-up
Op zondagmorgen zetten we koers naar Kardinge voor de FamilieRun. We geven onze spullen af bij de garderobe en begeven we ons naar het startvak voor een uitgebreide warming-up. Daar gaan we los.

De warming-up.
Daar gaan we!
We kruipen onder het podium door en steken de sloot over via pontons. Na de monkeybars gaan we verderop voor het eerst te water. Dat is fris, maar de watertemperatuur valt me mee. Na een obstakel van strobalen beklimmen we de Kardingebult voor de eerste keer en waden we beneden een lang stuk door het water. Bij de waterpost zijn we halverwege. Mijn zoon en zijn vriendje nemen iets verderop de afslag naar de route van de 8 kilometer, terwijl wij verder rennen over het parcours van de 4 kilometer.

Door de eerste sloot.

Klauteren.
Clown in een bruidjurk
Het volgende obstakel is de Quarterpipe, waar we tegen een helling omhoog rennen. Verderop worden we door een clown in een bruidjurk opgewacht. Dit is Esther’s Spookhuis, waarbij we in het donker over en onder balken moeten kruipen.
Blupsie
Bij de Wip wap worden onze evenwichtskunsten getest, waarna we doorrennen naar de Kardingebult om die voor de tweede keer te beklimmen. Beneden klauteren we door de blokconstructie en duiken dan in een bak met blupsie.

Klauteren.

Door de blubber.

Klimmen.
Bel
Gelukkig staat er net voor de finish een waterbak, waardoor we enigszins schoon de bel kunnen luiden. We hebben het gehaald!
Aaierbal
Snel douchen en aankleden, want door de harde wind zijn we een beetje afgekoeld. Terwijl we wachten tot ook mijn zoon en zijn vriendje over de streep komen, heeft mijn dochter na het banjeren door de modder wel zin in een aaierbal. Opvoeding geslaagd! 😀

Een welverdiende aaierbal.